vsgroup@vsgroup.sk          +421 905 180 424          VS Group spol. s r.o.​, Pri Trati 25, Podunajské Biskupice, 821 06 Bratislava

O nás a našej spoločnosti

Image

O našej spoločnosti

Pôsobíme na Slovensku viac ako 12 rokov a zameriavame sa hlavne na stavebné a rekonštrukčné práce, špeciálne sa zameriavame na realizáciou bytovej výstavby, výstavby rodinných domov, rekonštrukciu bytov a elektroinštalačných prác pre bytovú výstavbu, rodinné domy, haly, obchodné priestory. Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Image

Náš prístup

Každý náš klient má iné špecifické požiadavky a predstavy o svojom projekte, ktorý ideme realizovať. Našim cieľom je poradiť a urobiť to najlepšie riešenie pri zachovaní najvyšších štandardov. O každom kroku, od zadania až po dokončenie práce, Vás budeme informovať a budeme sa snažiť všetko zrozumiteľnou formou vysvetliť.

Image

Odborníci

Náš tím je zložený iba z overených odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a praxou ako v oblasti stavebníctva, elektroinštalácií, tak aj fotovoltiky. U nás sa môžete spoľahnúť na odbornosť práce. Za svojou prácou si vždy stojíme a máme dlhoročné  skúsenosti a neustále hľadáme nové informácie, nech sú naše služby vždy kvalitou o krok vpred.

Prečo si vybrať práve nás?

Pôsobíme na Slovensku viac ako desať rokov v oblasti stavebnej činnosti a elektroinštalácií. Našim cieľom je poradiť a urobiť to najlepšie riešenie pri zachovaní najvyšších štandardov. Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Image

Naše princípy práce

Profesionálny prístup

Máme dlhoročné odborné skúsenosti a neustále hľadáme nové informácie, nech sú naše služby vždy kvalitou o krok vpred.

Komunikácia a dynamika
Pracujeme s chuťou

Pomôžeme vám?

Pomôžeme vám?

Či už ide o fotovoltiku, stavebnú činnosť alebo elektroinštalácie, sme vždy pripravení vám pomôcť. Neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je tu pre vás.

Či už ide o fotovoltiku, stavebnú činnosť alebo elektroinštalácie, sme vždy pripravení vám pomôcť. Neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je tu pre vás.